Garantii, hooldus

 

Kõik meie rihmad valmivad käsitööna ja rätseplahendusena personaalselt Sinu Lemmikule. Soovi korral graveerime rihmale koera andmed (nimi ja/või kuni 2 numbrit).

Biothane koera kaelarihm ja koera jalutusrihm on 100% vee- ja mustusekindel, lõhnakindel ning antibakteriaalne. Selle rihmaga võib käia muretult seiklemas – ujumas, metsas matkamas jm.

Biothane rihm erilist hooldust ei vaja. Küll aga võib tekkida vajadus seda puhastada. Tavapärane tolm ja mustus tuleb maha vee ja seebiga. Kangekaelsemad plekid saad välja nõudepesuvahendi ja svammiga. Palun hoidu neetide nühkimisest. Neetide ning kõikide rihma tarvikute peal on värvikiht. Igasugune füüsiline surve kiirendab loomulikku kulumisprotsessi. 

Kiirkinnitusklambriga rihma hooldus:

Antud klambri sees on vedru. Õuetingimustes võib sinna vedru vahele sattuda liiva- või mullaterakesi, mida ei meie ega kahjuks ka Teie kontrollida ei saa. Et vedru vahel olev mustus klambrit tavapärasest kiiremini läbi ei kulutaks, siis palume klambrit aeg-ajalt lahtisena voolava vee all hoida, et vesi saaks mustuse klambri vahelt ära uhtuda. Hoolda rihma enda sisetunde järgi. Näiteks, kui Sinu koer armastab peale meres ujumist ennast liiva peal püherdades kuivatada, siis peale seda oleks soovitav klamber korraks vee alla kasta. Kiirkinnitusklambrile kehtib garantii 1 aasta. Kõikidele ülejäänud rihmadele 2 aastat.

Meie rihmad on väga vastupidavad ja kvaliteetsed – loodetavasti Sinu Sõbrale kaaslaseks pikka aega. Kui Sul siiski tekib rihmaga mure, siis kindlasti pöördu meie poole ja aitame leida lahenduse. 

Uus teenus – rihmade hooldus, puhastus ja remont

Pooldame jätkusuutlikku tarbimist ning tootekasutust ehk soovime, et Sinu koer saaks meie rihma kasutada aastaid. Sel põhjusel pakume kõikidele Nelly&Dodo rihmadele  lisaks puhastus-, hooldus- ja remontteenust. Kui Sa tunned, et võiks rihmale teha uuenduskuuri, siis saada rihm(ad) meile Viimsi Selver´i SmartPosti, Dodonelly OÜ nimele, numbril: 5575227. Palun hoolitse, et pakki saaks kaasa Sinu nimi, telefoninumber, meiliaadress ning pakiautomaadi asukoht, kuhu rihma tagasi soovid saada. Hoolduse käigus teostame rihma põhjaliku puhastuse ning vahetame kõik tarvikud, k.a. koera andmetega id-tag´i (vajadusel). Saad meie käest tagasi uueväärilise rihm(ad). Ühe kaelarihma hoolduse hinnaks on 25€, koos jalutusrihmaga 35€. (+ transport 3€).

Oleme väga tänulikud, kui ühined meie Nelly&Dodo sotsiaalmeedia perega. Meil on sinna kogunenud juba palju vahvaid käpalisi.

Instagram: @nellydodo.ee

Facebook:  NellyandDodo

Rõõmsaid seikluseid Sulle ja Sinu neljakäpalisele Sõbrale.

Nelly&Dodo tiim