Kuidas valida õiget suurust ja mõõta koera kaela?

 
Kõik meie rihmad valmivad käsitööna ja rätseplahendusena personaalselt Sinu Lemmikule. Soovi korral graveerime rihmale koera andmed (nimi ja/või kuni kaks numbrit).
Biothane kaela- ja jalutusrihm on 100% vee- ja mustusekindel, lõhnakindel ning antibakteriaalne. Selle rihmaga võib käia muretult seiklemas – ujumas, metsas matkamas jm.
Meil on iga rihma tooteinfo juures koera andmete jaoks täitmist vajav infolahter, kuhu palume kirjutada koera kaela ümbermõõdu ning vanuse. Vanus on vajalik, kuna tänu sellele saame arvestada rihmale juurde vajaliku kasvuvaru. Koera kael on saavutanud oma jämeduse keskmiselt ühe aastaselt.
Palun mõõda koera kael kael kõige jämedamast kohast, kus asetseb jalutades praegune rihm. Ära mõõda vana rihma järgi (see võib olla eksitav) vaid nööri, paela või mõõdulindi abil otse koera kaela ümbert. Mõõda viisil, et üks-kaks näppu mahub vabalt vahele. 
Kui Sinu Lemmiku kaela suurus jääb täpselt kahe mõõdu vahele ja tema vanus on üle ühe aasta, vali väiksem mõõt. Me lähtume alati rihma valmistamisel koera kaelamõõdust ja jätame vajaliku varu isegi, kui toote juures välja toodud universaalse tabeli järgi seda pole. Toote juures välja toodud mõõdutabel on suunanäitajaks õige mõõdu valimisel, aga rihma valmistame siiski Sinu poolt antud mõõdu alusel. Kuna Biothane meenutab olemusel tugevat nahka, siis koera mugavuse huvides ei soovi me üleliigset varu rihmale jätta. Et ikka jalutuskäigud oleksid võimalikult mugavad ja mõnusad. 
 
Kui Sa vajad abi või tekib küsimusi, siis aitame Sind hea meelega. 
 
Oleme väga tänulikud, kui ühined meie Nelly&Dodo sotsiaalmeedia perega ning jagad meiega oma neljakäpalise Sõbra pilte. Meil on sinna kogunenud juba palju vahvaid käpalisi.

 

Instagram: @nellydodo.ee
Facebook:  NellyandDodo

 

Rõõmsaid seikluseid Sulle ja Sinu neljakäpalisele Sõbrale.

 

Nelly&Dodo tiim