VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!
Nelly&Dodo

Nelly&Dodo lugu sai alguse kahest inspireerivast Jack Russellist – Nelly ja Dodo. Nelly tuli minu ellu juba rohkem kui üheksa ning Dodo kaheksa aastat tagasi. Möödunud on küll palju aastaid, kuid mäletan meie kohtumisi ikka veel kui eilset päeva. Alates nendest hetkedest oleme olnud lahutamatu tiim. Minu jaoks on koer täieõiguslik pereliige ning pole ju lõpuks oluline, kas pereliikmel on kaks jalga või neli käppa. Hing on ilus mõlemal. Imeline on olnud kogeda ja tunnetada ka Nelly ja Dodo omavahelist side. Alati valvamas ja toetamas üksteise seljatagust – üks ei jää teisest sammugi maha. 

Nelly ja Dodo kasvades hakkas minu peas tiirlema mõte Nelly&Dodo´le pühendatud brändist ja omanäolistest kaelarihmadest. Mis oleks, kui teeks midagi uut ja teistmoodi, mida varem pole tehtud. Kümnete ja kümnete, kui mitte sadade katsetuste läbi, jõudsin ma esmalt meie armsate Eesti rahvusmustrite juurde. Nendest sündiski Nelly&Dodo esimene kollektsioon. Ainulaadsus, kaunis välimus ja sügavam tähendus – kõike seda kannavad need rihmad endaga kaasas.

Läbi aastate kuuldud klientide lood on mind palju innustanud. Meie rahvusmustrites rihmad on rännanud üle maailma erinevatesse riikidesse, andes väliseestlastele tunde – justkui tükike kodumaad oleks nendega kaasas. 

Tänaseks on Nelly&Dodo tootevalik laienenud. Klientide poolt enim tunnustust nii tooteomaduste kui ka disaini poolt on saanud meie kaubamärgi lipulaev – BioThane kaela- ja jalutusrihmad. Seda ka õigustatult. BioThane on meie senise kogemuse läbi rihmade valmistamiseks parim materjal, tagades tootele omadused, mida paljud teised materjalid ei suuda. Nahka meenutav, ääretult vastupidav BioThane on 100% vee- ja mustusekindel, ei pleegi ega võta külge halbu lõhnu. Materjal on antibakteriaalne ning elastne, vajamata erihooldamist. Nii võib Sinu lemmik sõna otseses mõttes võtta mudavanne, kuid rihma saab lihtsal viisil siiski puhtaks. Selleks on vaja vaid vett ning suurema mustuse korral ka seepi. 

Iga toode, mille olen Nelly&Dodo´le loonud, on sündinud elust enesest ehk vajadusest parema toote järele. See ei ole kunagi minu jaoks olnud äriprojekt vaid võimalus teostada oma loomingulist poolt. Nii ei tee ma kordagi allahindlust toote kvaliteedi, turvalisuse ega kauni disaini osas. See on küll teinud tootearenduse protsessi keerulisemaks ning toodete hinda kliendi jaoks veidi kõrgemaks, kuid lõpptulemus on alati seda väärt olnud.

Mitte ühtegi ettevõtet ei eksisteeriks ilma oma klientideta ja ma soovin teid kõiki –  kallid kliendid – tänada. Ma tean, et paljud teist on meiega juba aastaid. Aitäh, et saadate meile tagasisidet, meid seeläbi motiveerite ja inspireerite. Tootearendus on mõneti lõppematu protsess. Iga toode võib areneda ajas üha paremaks uuendatud versiooniks ja seda me just tänu teie tagasisidele suudame ka teha.

Ilusaid hetki teile oma lemmikute seltsis. 

Kersti, Nelly ja Dodo